Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Steam’den 10 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!
Poster gg

Steam’den 10 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Uzun süren bir sessizliğin ardından Steam cephesinden yine bir ücretsiz oyun haberi var. Bu kez oyunculara ücretsiz sunulan oyun The Tiny Bang Story.
ücretsiz oyun

Ücretsiz Oyun Kokusu Alıyorum…

2011 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan oyunumuz The Tiny Bang Story oldukça sevimli diye tabir edebileceğimiz bir oyun. Birbirinden eğlenceli bulmacaları çözerek ilerlediğimiz oyunda Tiny adlı gezegende eğlenceli bir maceraya çıkıyoruz. Sevimli gezegenimizin başına gelen felaketten sonra toparlanmasına yardımcı olmak için çıktığımız yolculukta bize eşlik edecek en büyük silahımız da bulmacalar karşısında çalıştırmamız gereken beynimiz.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Steam’in arama kutucuğuna oyunun adını yazarak oyunun Steam sayfasına gitmek. Bu adımın ardından ise oyun sayfasında yer alan ‘’Oyunu Yükle’’ butonuna tıklayarak oyunu sonsuza dek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yalnız acele etmekte fayda var, oyunu ücretsiz elde edebileceğiniz süre 25 Eylül Salı akşamı saat 20:00’da sona eriyor. Şimdiden iyi oyunlar.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.