Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Steam’den Bir Değil İki Ücretsiz Oyun!

Steam’den Bir Değil İki Ücretsiz Oyun!

Poster gg

Biz oyuncuları en çok mutlu eden haberler şüphesiz ücretsiz oyun haberleri oluyor. Bizleri sevindiren haber bu kez Steam cephesinden geldi. Üstelik bir de değil, tam iki ücretsiz oyun kullanıcılara sunulmuş durumda.

Steam incelemeleri oldukça olumlu olan Estranged: Act 1 ve Estranged: Act 2 Steam üzerinden oyunculara ücretsiz bir biçimde sunulmuş durumda. Teknesi ile denize açılan bir balıkçının şiddetli bir fırtına sonucunda ıssız bir adaya düşmesi ile başlayan oyunda görevimiz bu adadan sağ salim kurtulmak. Ancak elbette işler bu kadarla da sınırlı kalmıyor ve bu ıssız adada başımıza gelecek olaylara karşı göğüs germemiz gerekiyor.

Hem birinci hem de ikinci oyunun oldukça olumlu incelemelere sahip olduğunu söylemiştik. Estranged: Act 1 ücretsiz sahip olmak için buraya, Estranged: Act 2 için ise buraya tıklayabilirsiniz. Oyunları bir kez kütüphanenize ekledikten sonra daima sizin olarak kalacaklarını da hatırlatalım. Ancak acele etmenizde yarar var, zira oyunlar şu an için ücretsiz olsa da bu fırsatın ne kadar süre ile bizlere sunulduğu belirtilmemiş durumda.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.