Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / STYKO NoChance İle Kalıcı Sözleşme İmzaladı

STYKO NoChance İle Kalıcı Sözleşme İmzaladı

Valorant names

Mousesports’un oyuncuyu serbest bırakması üzerine, Martin “STYKO” Styk, NoChance takımıyla sözleşme imzaladı. Oyuncu artık NoChance takımında kiralık değil, as olarak oynayacak.

STYKO, haberi attığı bir tweet ile duyurup moladan sonra takımının ilk beşinde oynacağını düşündüğünü belirtti. Slovakyalı rifler oyuncu, 2019 Mart ayından beri mousesports’tan kiralık olarak NoChance’te oynuyordu.

Takımın konuyla ilgili attığı tweeti aşağıdan görebilirsiniz.

“Bugünden itibaren, mousesports’un oyuncuyu serbest bırakması üzerine STYKO’nun tamamen NoChance’i temsil edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Takıma katıldıktan beri NoChance’in yükselişinde önemli bir rol oynayan oyuncu, takımının Avrupa Minörüne seçilmesini sağlayan kilit isimlerden biriydi. Berlin’de takımı adına boy gösterirken A Grubunun açılış maçında ve karar maçında eski takımıyla karşı karşıya gelmişti. STYKO’nun eski takımı olan mousesports’un NoChance’i mağlup ederek turnuvadan elemesi de oyuncu hakkında tartışmalar oluşturmuştu. STYKO’nun takıma kalıcı olarak eklenmesiyle takımın yeni kadrosu şu şekilde:

 Martin “STYKO” Styk
 Mikail “Maikelele” Bill
 Jesse “zehN” Linjala
 Kevin “kRYSTAL” Amend
 Thomas “Thomas” Utting

Jonatan “Devilwalk” Lundberg (Koç)

Haber hakkında yorum yapan CS:GO takipçileri ise böyle bir hareketin zaten beklendiğini ve gelişmeden memnun olduklarını belirtti. Umarız iki taraf adına da güzel bir anlaşma olur.

En güncel oyun gelişmeleri için bizi takipte kalmayı unutmayın, hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.