Ev / Haberler / Super Mario Bros İçin Battle Royale Modu Yapıldı
Poster gg
Mario Royale

Super Mario Bros İçin Battle Royale Modu Yapıldı

Battle royale furyasına kapılmayan bir tek tesisatçı ağabeyimiz kaldı diyorduk ama o da gerçekleşti. Bir oyuncu bağımsız olarak Super Mario Bros oyunun içine battle royale modu yerleştirdi. Üstelik oyun tarayıcı üzerinden oynanabiliyor.

Mario Royale

Evet bu mod resmi şirketlerden bağımsız, üçüncü taraf bir geliştirici tarafından sunuldu. Geliştirici arkadaşın internetteki ismi ise Infernoguy/InfernoPlus. Yaptığı bu modda amacımız standart bir oyun haritası üzerinde ilerleyip hayatta kalan son kişi olmak. Yani klasik battle royale mantığı diyebiliriz.

Oyunda her tur 99 kişiye kadar çıkabiliyor. Böylece zaman geçirmek ve biraz olsun eğlenmek için güzel bir alternatif sunuluyor. Ayrıca oyun doğal olarak çevrimiçi oynanıyor ve oyuna tarayıcı üzerinden giriliyor.

Mario Royale Oyununu Nasıl Oynayabiliriz?

Dediğimiz gibi oyun tarayıcı üzerinden oynandığından yapmanız gereken işlem yalnızca oyunun internet sitesine gitmek. Buraya tıklayarak direkt ulaşabilirsiniz. Daha sonra “Play Now!” butonuna tıklayıp adınızı giriyorsunuz ve artık oyundasınız, iyi eğlenceler.

Bu gibi haberlerden anında haberdar olabilmek için Instagram ve Twitter sayfalarımızı da takip etmeyi unutmayınız.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir Yorum

  1. Biz sadece şaka yapıyorduk ciddiye almanıza hiç gerek yoktu sayın geliştiriciler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.