Ev / Listeler / Takımınla Beraber Oynayabileceğin 8 Oyun

Takımınla Beraber Oynayabileceğin 8 Oyun

Valorant names

Merhaba Oyungg ailesi, bugün sizlere Takımınla Beraber Oynayabileceğin8 Oyunu listeledim. İyi okumalar

Playerunknown’s Battlegrounds

pubg-harita-yeni

Listemimizin başında son aylarda ismini her yerde gördüğümüz bir oyun var, tabii ki de PUBG. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, bu oyunu bilmeyen yoktur herhalde takımınızı toplayın ve  hep beraber hayatta kalmaya çalışın, bakalım kim birinci olacak.

Counter Strike Global Offensive

CS:GO

Her ne kadar önüne adam çıksın öldür mantığında görünse de çok fazla taktik yapmanız ve becerinizin yüksek olması gerekiyor. Eğer takımınla girdiysen saatlerce başından kalkmadan oynayabilirsiniz. Hele bir de Ruslarla oynamak hayatınıza eğlenceli dakikalar katacaktır(eğer sizin takımınızda varsa ve çocuksa bilin ki oyununuzu mahvedecek).

Rainbow Six Siege

rainbow-six-siege-squad

Takımınızla gerçek bir iş başarmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Birçok mekanik bulunan bu oyunda takımınızla attığınız her adım dahi önemli. Belki de listemizin en zor oyunlarından bir tanesi. Oyuna 2 türlü başlıyorsunuz, ya saldırı ya da savunma yapmalısınız. Drone’lar ile rakibi izleme, kameralara bakma, camdan girme, eve tırmanma, duvarlara barikat çekmek, duvar delen bomba yollamak gibi daha onlarcası gibi alternatif sunan bu oyun listedeki en iyi oyunlardan birisi.

Wolfteam

wolfteam

Her ne kadar şimdi oynanmayacak halde olsa da bir zamanlar klan savaşları gerçekten çok zevkliydi. Şimdi oynasanız da para yatırmadan zevk alamazsınız.

Metin2

metin2 wp

Şimdi bir efsane ile karşı karşıyayız, zamanın en iyisi olan hatta hala binlerce oyuncuya sahip olan bu oyunda lonca savaşlarının zevki gerçekten bir başka. Eğer Raidcall, Discord gibi bir ortamda 50 kişi komutçuyu dinlediğini düşünün ne kadar zevkli değil mi?

Battlefield 1

Manga oluşturarak istediğiniz oyuna girin ve oyunun zevkini çıkarın. Grafikler, sesler, oynayış, uçak uçurma her şey gerçekten çok güzel. Özellikle Osmanlı İmparatorluğunda oynarken oyunun zevki bir başka oluyor.

League Of Legends

Efsaneleşmiş bir oyun olan League of Legends’da eğer iyi oynayan bir takımınız varsa tadından yenmeyen bir oyun oluyor. Tüm takımla koordine bir biçimde savaşarak rakibi yenmek çok önemli. Eğer bunu başarıyorsanız önünüzde kimse duramaz.

Team Fortress 2

Çok eğlenceli bir oyun olan Team Fortness 2’yi arkadaşlarınla beraber oynamak daha da eğlenceli.

Alternatifler Oyunlar

Yukarıdaki oyunları belli başlı sebeplerden dolayı oynayamıyorsanız bunlardan birini de deneyebilirsiniz. Fortnite, Knight Online, Zula, H1Z1, Call Of Duty Serisi, Dota2

Listemiz buraya kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi günler!

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.