Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / TBF 2019 Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?
Valorant names
tbf 2019 biletleri

TBF 2019 Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

TBF 2019 biletleri için araştırmalar ve geri sayım başladı. Türkiye Büyük Finali, Riot Games Espor Sahnesi‘nde gerçekleşecek.

League of Legends oyununun 31 Ağustos günü oynanacak Türkiye Büyük Finali biletlerini, 8 Ağustos tarihinden itibaren Biletix üzerinden temin edebilirsiniz.

 

TBF 2019 Biletleri Ne Kadar ve Nereden Temin Edebiliriz?

8 Ağustos tarihinin saat 16.00 zamanlamasından itibaren biletleri Biletix adresinden 40 TL gibi bir ücretle satın alabilirsiniz.

 

Sahneye Alımlar Saat Kaçta Olacak? 

Büyük Final için sahneye alımlar 13.00 itibariyle başlayacak. Beklediğimiz o büyük karşılaşma saati ise 15.00. Önce açılış şovunu izleyeceğimiz heyecan dolu günü merakla bekliyoruz. Aynı zamanda Riot Games Türkiye sosyal medya hesapları olan YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak karşılaşmaları takip edebilirsiniz.

TBF 2019 gerçekleşmeden önce LOL ESPOR orijinal sayfası bilgiler ve kaynak paylaşacak. Ayrıca WaterGarden özel indirimlerinden TBF özel olarak yararlanabileceksiniz.

 

Sihirdar Durağı da Nedir?

24-30 Ağustos tarihleri arasında Sihirdar Durağı nedir ne değildir bilgi alma ve ziyaret şansınız olacak. WaterGarden mekanında sihirdar durağı ile ücretsiz turnuvalara ve röportajlara tanık olacaksınız.

 

Cosplayer İmkanları Neler?

Cosplayerları da unutmadılar! Onlar da finalde bütün sahne imkanlarından faydalanabilecekler.
Bu güzel festivale hepimizin davetli olduğunu ve çok eğleneceğimizi not geçerek, iyi eğlenceler ve tüm oyunculara, cosplayerlara başarılar diliyoruz.

tbf 2019 biletleri

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.