Ev / Tanıtım Yazıları / Teknoloji İçin Yeni Adres TeknoKonsol
Valorant names

Teknoloji İçin Yeni Adres TeknoKonsol

Teknoloji’yi teknolojik ürünlerden takip eden, dijital medya okuru insanlara selamlar. Bugün yazımızda sizlerle TeknoKonsol üzerine konuşacağız.

TeknoKonsol ile meslektaş sayılırız, iki sitenin de amacı bir şekilde sektörel bağlamdaki gelişmeleri siz okurlarımıza aktarmak. Fakat üretilen içeriklerde farklılıklar var ve dolayısıyla okurlarımızın iki içerik kaynağını da takip etmelerini özellikle belirtiyoruz. Sitede telefon incelemeleri, oyunların yama paylaşımları ve güncel haberleri okuyabilmenizin yanı sıra bol bol liste içeriğine de ulaşmanız mümkün. Gelin isterseniz daha detaylı bir inceleme yapalım.

Korsan Oyunları

Aslında korsan oyunları isimli yazıları aynı zamanda siteyi keşfetmeme de katkıda bulunmuş yazı oldu. Oldukça dolu bir içerik olmuş, bir oyun sever olarak benim ilgimi çekmeyi başardı, sizin de beğeneceğinize kuşkum yok. Yapılan öneriler ve bilgilendirmeler de oldukça yerinde. Benzeri içerikler için de sitede yayınlanan listelere göz atmanızda fayda var. Tahmin edersiniz ki tek içerikleri bu değil.

Telefon Yorumları

Özellikle yeni cihaz alacak kullanıcılar için oldukça faydalı içerikler de var bahsi geçen sitede. Mesela son dönemlerin popüler markası huawei için bir başlık açarak insanları almayı planladıkları ürün hakkında bilinçlendirmeye çalışmışlar. Gayet yerinde olan başlık huawei telefon yorumları şeklinde seçilmiş. Oldukça objektif bir şekilde yazıldığını da belirtmeden geçemeyeceğim doğrusu. Tabii benim araştırmam bu yönde olduğu için bu markanın ürün yorumlarına göz attım fakat diğer markalar için de site içerisinde birkaç tıklama yapabilirsiniz.

Oyun Yamaları

Site üzerinde bazı oyunların Türkçe yamalarına ulaşmak da mümkün. Mesela geçen senenin en büyük video oyunları arasında olan Assassin’s Creed Origins Türkçe Yama şeklinde bir araştırmaya başladığımızda istediğimiz sonucu alabildiğimiz yegane sitelerden birisi yine TeknoKonsol olarak karşımıza çıkıyor. Şaşırdık mı peki ne dersiniz? Sanırım pek değil.

Tabii içerikleri dediğim gibi bunlarla sınırlı değil. Fakat bu içerikleri ve içerik türleri siteyi öne çıkartan önemli hususlardan birkaçı diyebilirim kesinlikle. Teknoloji ile oyunları bize bir arada sıran siteyi takip ederek daha fazla içeriğe ulaşabilir ve her iki alanda da dünyanın ve ülkemizin durumunu takip edebilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.