Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Temsilcimiz Space Soldiers, WESG’de Üçüncü Oldu!
Valorant names

Temsilcimiz Space Soldiers, WESG’de Üçüncü Oldu!

Uzun süredir yükselişte olup aldığı başarılarla göğsümüzü kabartan Türkiye’nin en iyi CS:GO takımı Space Soldiers, katıldığı WESG 2017 turnuvasında EnVyUs, Fnatic gibi devleri ezerek üçüncü olmayı başardı.

Space Soldiers

Grup Aşaması

Temsilcimiz, turnuvanın ilk aşamasında grubundan ikinci olarak çıktı. Grup aşamasındaki maçlar bu şekilde geçince, 7 puan ile grubu ikinci olarak bitirdiler.

Space Soldiers

Temsilcimizin grubundaki diğer takımların durumu ise şu şekildeydi:

Space Soldiers

SS, sonuç olarak playofflara çıkmayı başardı.

Playoff Aşaması

Space Soldiers vs NOREG (2-1)

Space Soldiers

SS’in playofflardaki ilk rakibi Norveç temsilcisi NOREG takımı oldu. Üç maç üzerinden oynanan bu seride, galip gelen taraf üç maçın sonunda biz olduk. Takımımızı galibiyete götüren haritalar ise Cache ve Mirage idi.

EnVyUs vs Space Soldiers (0-2)

Space Soldiers

Temsilcimiz, bir sonraki turda Fransız devi EnVyUs takımıyla eşleşti. Cache ve Inferno’da sırasıyla 8-16 ve 9-16 kazandığımız maçlarla seriyi iki maçta kazandık ve bir sonraki tura çıkmaya hak kazandık. Calyx, maçtaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken isimdi.

Space Soldiers vs GODSENT (1-2)

Turnuvanın finaline giden son maçta, kazanan taraf maalesef İsveç takımı GODSENT oldu. İlk maçı 16-12 kazanmasına rağmen diğer iki maçta kaybeden temsilcimiz, üçüncülük için Fnatic’le karşılaşacaktı.

Space Soldiers vs Fnatic

Space Soldiers

Üçüncülük maçında, kazanan taraf SS oldu. Başarılı bir takım olan fnatic’i 2-1’lik seriyle atlatmayı başaran temsilcimiz, turnuvayı üçüncülükle bitirerek göğsümüzü kabarttı. Mücadeleleri için teşekkür edip, başarılarının devamını diliyoruz.

Okuduğunuz için teşekkürler! Detaylı bilgiyi resmi kaynak HLTV‘den temin edebilirsiniz.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.