Ev / Haberler / The 100 7. Sezon ile Son Buluyor

The 100 7. Sezon ile Son Buluyor

Valorant names

The 100, 7. sezon onayını 25 Nisan 2019 tarihinde almıştı. Dizi, kıyamet sonrasını anlatan dram türündeki, Kass Morgan kitabından uyarlanan bir TV şovudur.

6. sezonun sonundan itibaren izleyicilerin bir yanıt beklediği dizini yapımcısı Jason Rothenberg, 7. sezon bitiminden itibaren dizinin son bulacağını Twitter‘dan açıkladı.

“#The100 6. sezon finaline günler kala, paylaşacak bazı acı tatlı haberlerim var: Sezon 7, son sezonumuz olacak. WB & CW’ye her zaman anlatmak istediğimiz hikayeleri anlatmamızı sağladıkları ve showumuzu kendi istediğimiz şekilde sonlandırmamızı sağladıkları için teşekkürler. İnanılmaz bir yolculuk oldu!”

Netflix, dizinin en son 4. sezonunu izlemeye açtı. Oyuncu kadrosu, Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Henry Ian Cusick, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Tasya Teles ve Paige Turco gibi isimlerden oluşan The 100, ilk bölümünü 19 Mart 2014 tarihinde The CW kanalında yayınladı. Bu bilim kurgu ve aksiyon dizisinin yeni sezonu, sevenleri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Dizi, IMDB sitesinden 10 üzerinden 7.7 puan almış durumda. Bu kaliteli dizinin bitecek olmasının nedeni, herhangi bir anlaşmazlık değil, hikayenin bu akışta ilerlemesinden ötürüdür. Diziyi yayınlayan The CW kanalı, çok yakın zamanda diğer dizileriyle anlaşma imzaladı. Fakat iZombie, Jane The Virgin ve Crazy Ex-Girlfriend dizileriyle yeni sezon anlaşması yapamadı.

The 100, 7. sezon ile önceki sezonlarda yaşattığı hazzı son sezonunda da yaşatmasını temenni ediyoruz. Diğer sinema haberlerimize ulaşmak istiyorsanız, linke tıklayabilirsiniz.

 

 

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.