Ev / Haberler / The Addams Family İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı
Poster gg

The Addams Family İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Sinema dünyasının en absürt ancak en eğlenceli ailelerinden olan Addams ailesinin macerası bu kez de animasyon filmi olarak devam ediyor. The Addams Family için yayınlanan yeni fragman ve tüm detaylar haberimizde.

MGM bünyesinde çekilen yeni filmden ikinci bir fragman yayınlandı. Gariplikler silsilesi olarak tanımlayabileceğimiz bu ailenin maceralarını beyaz perdede bu kez de animasyon olarak izleyeceğiz. 1964 yılında televizyon serisi olarak hayatına başlayan aile, 1991 yılında yayınlanan ilk filmleri ile beyaz perdeye ilk adımlarını atmışlardı.

the addams family

Metro Goldwyn Mayer tarafından çekilen ikinci filmde ise tüm garipliklerine rağmen sevdiğimiz Addams ailesini animasyon olarak izleme fırsatını yakalayacağız. The Addams Family isimli bir de video oyunu bulunan popüler ailenin oyun macerası ise 1993 yılında başlamış ancak devam edememişti.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Greg Tiernan ve Conrad Vernon yapım konusunda oldukça heyecanlı olduklarını belirttiler. “Greg ve ben her zaman için Addams Ailes’nin geçmiş versiyonlarına hayran olduk, bu yüzden de yeni filmi yaparken, yeni bir şeyler yapabileceğimiz için heyecanlıydık”  ifadelerini kullanan Conrad Vernon filme ekledikleri iki yeni karakter konusunda da umutlu olduklarını bu sözleri ile belirtiyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizler The Addams Family fragmanı ile baş başa bırakalım.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.