Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / The Ascendant Espor Hayatına Başlıyor!

The Ascendant Espor Hayatına Başlıyor!

Valorant names

Daha önce de başarılarıyla adından söz ettiren takım The Ascendant resmi olarak espor hayatına başlıyor! Detaylar haberimizde.

Özellikle Dota 2 konusunda çeşitli organizasyonlarda birçok başarıya imza atmış olan The Ascendant resmi olarak espor arenasına çıkmaya hazırlanıyor. Ekip aynı zamanda bu başarılara yenilerini de eklemek için takım arkadaşı arayışında. Halihazırda başarılı Dota 2 oyuncularından kurulu bir takıma sahip olan ekip League of Legends, CS:GO gibi oyunlarda kendilerine yeni takım arkadaşları arıyorlar. Siz de The Ascendant ile birlikte espor arenasına ilk profesyonel adımınızı atabilirsiniz. İletişim için theascendantesports@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Oyungg.com ekibi olarak espor kariyerlerinde profesyonelleşme yoluna giden ekibi tebrik ediyor ve bu arenada kazanacakları büyük başarıları şimdiden kutluyoruz. Tüm bunların yanı sıra The Ascendant takımı ile yapmış olduğumuz partnerlik anlaşmasını da sizlere buradan duyurmak istiyoruz. Ülkemizi uluslararası organizasyonlarda daha önce de temsil etmiş olan bir ekip ile güç birliği sağlamak bizleri oldukça gururlandıran bir durum. Ekibi Instagram üzerinden takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.