Ev / Haberler / The Crew 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

The Crew 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Valorant names

Oyun dünyasına Aralık 2014’te The Crew ile adım atan Ubisoft’un başarılı yarış oyunu, hatırlayacak olursanız E3 2017’de ikinci oyununu, iki trailer ve sınırlı sayıda kişilere verilen demosu ile tanıtmıştı. Bugün ise kısa bir video ile The Crew 2’nin çıkış tarihi doğrulandı.

Videoda karada, suda ve havada yarışabilme olayına dikkat çeken Ubisoft, kısa bir motorlu taşıt şovundan sonra bulutlardaki “June 29” yazısına dikkat çekiyor, dolayısıyla oyunun çıkış tarihi 29 Haziran. Oyunun ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki oyundan beklentilerimiz neler?

Oyun, özellikle başarılı bir ilk oyuna sahip olduğu için, beklentileri üst düzeyde tutmayı başarıyor. Özellikle hikaye konusunda birinci oyundaki gibi seri ve kopuk bir hikayeden ziyade daha yavaş fakat köklü bir hikaye bekleniyor. Ayrıca modifiye konusunda birinci oyunda “illallah” ettiren modifiye sistemine de bir çözüm gelmesi bekleniyor. (Hakikaten bir araba oyunun modifiye menüsü neden iğrenç olur? Neyse…) Oyunda beklenilen özelliklere kısaca bakacak olursak:

  • Daha iyi modifiye menüsü
  • Daha iyi fizikler
  • Daha iyi hikaye (Buna aşağıda değineceğim)
  • Daha iyi kontroller
  • Daha iyi harita (Buna da değineceğim)

Hikaye nasıl olacak?

Hikayede, başarılı bir motor sporları pilotu olacağız, fakat ihanete uğrayacak, ve ünümüzü, paramızı, saygınlığımızı vs. her şeyimizi kaybedeceğiz. Oyundaki amacımız ise kaybettiklerimizi geri kazanmanın dışında, intikam almak.

Peki harita nasıl olacak?

Harita konusunda yapımcıların dediğine göre: The Crew’de bütün Amerika vardı fakat fazla gereksiz alan vardı ve bu, oyunculara gereksiz bir harita, boş bir harita hissi uyandırıyordu. Biz ise The Crew 2’de aynı Amerika haritasını aldık, güncelledik ve gereksiz yerleri attık, Artık daha az gereksiz alanı olan, ve daha eğlenceli bir haritamız var.

Çıtayı deniz seviyesinden göklere çıkarmak

Hayır, bu başlığı kullanarak birinci oyunu gömüp, ikinci oyunu yüceltmedim. Demeye çalıştığım şey, oyunda tekneler ve uçakların oluşu! Bu temayı ilk defa göreceğimiz oyun, türünde ilk olmaya hazırlanıyor.

Sizin oyun hakkındaki düşünceleriniz nedir, nasıl olacak? Bunları bizimle yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın!

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.