Ev / Haberler / The Crown, Netflix Dizisi 3. Sezonuyla Geliyor

The Crown, Netflix Dizisi 3. Sezonuyla Geliyor

Valorant names

The Crown, Netflix drama dizisi olarak 2 sezonunu bizlere izletmişti. 3. sezonun yayın tarihinin duyurulduğu haberini vermek isteriz.

“Bu dramada Kraliçe 2. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.”

Başrolünde Claire Foy, John Lithgow ve Matt Smith bulunması dizinin kalitesini arttırmıştı. 3. sezonunda Claire Foy ismini göremeyecek olmamız bizi derinden yaralamasına rağmen, Olivia Colman ile bu açığın kapatılacağını düşünüyoruz. 2. sezon ile daha çok adının duyurulduğu The Crown, 3. sezon ile birlikte Netflix‘de 17 Kasım 2019 tarihinde bizlerle olacak.

Olivia Colman, Kraliçe rolüyle bizleri karşılayacak. Tobias Menzies de Prens Philip rolünü alıyor. Prenses Margaret ise çok sevdiğimiz isim Helena Bonham Carter tarafından canlandırılacak. Prenses Diana karakterini 3. sezonda göremeyecek olsak da bu sezonda Camilla Parker Bowles mükemmelliğini bizlere gösterecek.

Aynı zamanda The Crown, 2017 yılında En İyi Drama dalında Altın Küre ödülünü kazanmıştı. 4 Ekim 2016 prömiyeri, adının duyurulmasına bir artı daha ekledi. Yaratıcısı Peter Morgan iki Oscar adaylığına sahip bir isim.

The Crown dizisinin, tarih duyurusunun yapıldığı Netflix videosunu da izlemek isterseniz;

Dizi, gerçekten kalite kokuyor fakat tam olarak bir drama dizisi. Eğer drama dizilerinden hoşlanıyorsanız The Crown izlemenizi tavsiye edebiliriz.

Diğer oyun, teknoloji, sinema ve espor haberlerimiz için sitemize davetlisiniz. Eğlenceli gönderilerimize de Instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.