Ev / Haberler / Tom Clancy’s The Division 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Tom Clancy’s The Division 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Poster gg

Ubisoft’un hiç beklemediğimiz bir anda duyurduğu Tom Clancy’s The Division 2’nin çıkış tarihi açıklandı.

Tom Clancy’s The Division 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Kesin çıkış tarihi belli değil ancak Ubisoft yapımcıları The Division 2‘yi 2019 yılının Mart ayında oyunculara sunacak. Ubisoft bu oyunda grafik ve oynayış olarak diğer oyundan daha iyi olacak gibi görünüyor. Hikaye olarak ilk oyundaki konunun devam edeceğini biliyoruz. Ubisoft, The Divison 2 ile birlikte büyük bir oyun serisinin yeni oyununu da yayınlayacağını biliyoruz. Oyunun ismini bizimle paylaşmasalar da oyuncular tarafından Splinter Cell olarak tahmin ediliyor. Bu oyunun da Mart ayı civarında çıkacak gibi görünüyor.

Division 2 Çıkış Tarihi

Bu iki oyun ile ilgili yeni bilgileri E3 2018 fuarında alabileceğiz. Ubisoft’un yazın bizi oyuna boğacağı belli oldu. Yaptığı oyunların kalitesiyle birlikte sağlam hasılat yapabilir. Ubisoft, The Division ile tarihinin en hızlı satan oyunu olmuştu ve Ubisoft’a güzel para kazandırmıştı. İkinci oyunu acaba ilk oyununun rekorunu kırabilecek mi?

Tom Clancy’s The Divison 2’nin çıkış tarihi gördüğünüz gibi 2019 yılının Mart ayında olacak. O tarihe kadar gelecek haberleri sizlere yazmaya çalışacağım. Sağlıcakla kalın her gün bizi ziyaret etmeyi unutmayın.

The Division 2 Tarafından Yayınlanan Trailer;

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir Yorum

  1. Trailer sahte onu düzeltirseniz iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.