Ev / Haberler / The Elder Scrolls III: Morrowind Ücretsiz Oldu!

The Elder Scrolls III: Morrowind Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Bethesda’nın şüphesiz en sevilen ve köklü serilerinden olan The Elder Scrolls’un üçüncü oyunu Morrowind ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Dile kolay tam 25 seneyi geride bırakan bir efsane The Elder Scrolls serisi. Bethesda bu fenomen serinin 25. yaşını kutlamak için biz oyuncuları sevindirecek bir harekete imza attı. The Elder Scrolls hayranları tarafından serinin en iyi oyunu olarak gösterilen Morrowind ücretsiz oldu. Steam üzerinden 15.50 TL fiyat ile sahip olabileceğiniz oyunu nasıl ücretsiz alacağınıza geçelim.

morrowind

Nasıl Ücretsiz Sahip Olurum?

Oyun dünyası için neredeyse mihenk taşı konumunda olan oyuna sahip olmak için yapmanız gereken öncelikle buraya tıklayarak bir hesap oluşturmalısınız. Hesabınızı onaylamak için siteye kaydolduğunuz mail adresine gelen e-postayı açarak içerisinde bulunan linke tıklamanız gerekecek. Bu adımdan sonra hesabınız erişilebilir durumda olacak.

Oluşturduğunuz hesaba giriş yaptıktan sonra “TES25TH-MORROWIND” kodunu girerek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ancak oyunun yalnızca Bethesda hesabınızın kütüphanesine eklendiğini hatırlatmamızda da fayda var. Unutmadan söyleyelim, bu teklif yalnızca 25 Mart tarihine kadar geçerli. Yani oyuna sahip olmak için yalnızca birkaç saatiniz var.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. İlayda Sürücü

    Süper haberr hemen alınmalı oynanmalı

  2. Kerem Doğan Karakoç

    Skyrim Skyrim diye gezen arkadaşlar kesin oynamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.