Ev / Haberler / The Elder Scrolls V: Skyrim’i Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabileceksiniz

The Elder Scrolls V: Skyrim’i Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabileceksiniz

Benim de hayranı olduğum etrafta Fus-Ro-Dah diyerek naralar attığımız bu RPG oyununu hala oynamayan varsa bu hafta sonu deneme fırsatı elde edecek.

Üzerinden 7 sene geçse bile ejderha kesmenin verdiği zevk hiç geçmedi. Skyrim efsanesi bütün platformlara çıkış yaptı ve oyuncuların en sevdiği oyunlar arasına girmeyi başardı.  Hala Skyrim’i denemedim diyen varsa The Elder Scrolls V: Skyrim hafta sonu boyunca ücretsiz. Steam’de 15 Nisan Pazar gününe kadar ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz ama unutmayın 15 Nisandan sonra eğer oyunu satın almadıysanız kütüphanenizden kaldırılacak. Eğer oyunu indirip oynadınız ve beğendiyseniz size iyi bir haberimiz daha var Skyrim %50 indirime girdi. Beğenirseniz bizden öneri kesinlikle satın alın pişman olmazsınız.

Bu haberi görünce üzülecek bazı oyuncular var çünkü bu kampanya sadece PC oyuncuları için geçerli, şimdilik diğer platformlar için elimize haber gelmedi 🙂

İzlemenizi istediğim birkaç Skyrim videoları;

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

Uluslararası Milyonluk PUBG Turnuvası Başlıyor!

Berlin Mercedes-Benz Arena’da başlayacak olan 1 Milyon dolarlık dev PUBG Global Invitational 2018 turnuvası 27 Temmuz’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir