Ev / Haberler / The Last Guardian Sinematik Videosu
Poster gg

The Last Guardian Sinematik Videosu

The Last Guardian Sinematik Videosu

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız The Last Guardian durmak bilmiyor. Güzel bir sinematik video ile geldiler şimdi de karşımıza. Oyun 7 Aralık itibari ile ülkemizde de satışa çıkacak, Sony‘nin sene sonu oyunlarından birisi olarak belirlediği ve bekleyeninin çok fazla olduğunu bildiği için ayrı bir özen gösterdiği oyun, gerçek anlamda istenileni verecek gibi. Tabi oyunları çıkmadan övüyoruz, sonra üzüyor bu yüzden çok yorum yapmamayı tercih ediyorum bu konuda.

the-last-guardian-duvar-hd

Kısa süren bu sinematik video’da oyunda yer alan bir bölüm işlenmiş ve videonun uzunluğu ise 1 dakika 9 saniye kadar. Video’da iddialı bir görsel kalite söz konusu, doğayı işledikleri renkler gayet oturaklı oluşmuş, karakter renkleri ise fazlasıyla orjinal. Tabi bu oyun için Playstation 4 alınır mı bilinmez ama konsolu olup bu oyunu bekleyen çok insan olduğu aşikar.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.