Ev / Haberler / Oyun Haberleri / The Last Of Us Part 2 ‘nin Çıkış Tarihi Kazara Duyuruldu!

The Last Of Us Part 2 ‘nin Çıkış Tarihi Kazara Duyuruldu!

Poster gg

PS4 artık yavaş yavaş ömrünü tamamlamakta. Ancak Sony’nin bu konsola dair planları bitmiş değil. PS4 platformu için en çok beklenen yapımlardan olan The Last Of Us Part 2 ‘nin çıkış tarihi yanlışlıkla ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.

Bu yılın E3 konferansında duyurulan ve şüphesiz en fazla heyecan yaratan oyunlardan biri hiç kuşkusuz The Last Of Us Part 2 olmuştu. Gerek yayınlanan oynanış videosu, gerekse özlediğimiz karakterleri yıllar sonra tekrar ekranda görmek biz oyuncuları elbette ki mutlu etmişti. Bizler dört gözle oyunun çıkışı için net bir tarih verilmesini beklerken yüzümüzü güldüren haber Amazon İtalya’dan geldi.

Amazon İtalya The Last Of Part 2 sayfasına oyunun çıkış tarihini 29 Mart 2019 olarak girdi. Bu durumu fark eden oyuncular ise haberi sosyal medya hesaplarından duyurmakta gecikmediler. Özellikle Twitter üzerinden yayılan haber sonrasında Amazon İtalya oyunun çıkış tarihini siteden kaldırdı.

Oyun dünyası bu tür sızıntılara hiç de yabancı olmayan bir sektör. Daha önce de birçok oyunun çıkış tarihi internet üzerinden ‘’yanlışlıkla’’ duyurulmuştu. Amazon İtalya’nın yapmış olduğu hata gerçeği yansıtıyor mu, bu oyun için bir PR çalışması mı yoksa bu tarih yalnızca öylesine girilmiş rakamlardan mı ibaret hep birlikte göreceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.