Ev / Haberler / The Last of Us: Part 2 Ön Siparişte
Poster gg

The Last of Us: Part 2 Ön Siparişte

The Last of Us: Part 2 Ön Siparişte

Playstation sahibi olmadığınız için en çok üzeleceğiniz oyunlardan birisi olan The Last of Us oyuncuları senaryosuyla cezbetmiş ve aile sevgimizi arttırmıştı. Video oyunları arasında da en iyi senaryolardan birisi olarak kabul etmek lazım zaten. The Last of Us: Part 2 ön siparişte zaten bir süredir geliştiriliyordu. Fakat ön siparişe açılan oyun fiyatıyla gözlerimizi kanattı desek yalan olmaz.

Amazon Türkiye‘ye geldi diye sevinirken, yurt dışı alışveriş limitimiz 30 euro’ya kadar düşürüldü. The Last of Us: Part II de Amazon üzerinden ön siparişe açıldı ama tamı tamına 70 Euro’luk devasa fiyatıyla. Bizde çekinmedik ve hesapladık.

 

Cidden erinmedik bak

Kargoya 10 dolar dedik, yanlışımız varsa siz düzeltin, %18 KDV ekledik çünkü 30 euro olan limiti bayağı aşıyor gibi. İşte bu işlemlerin ardından fiyat tam olarak 340 TL oldu. Tabi bu fiyata 2. el bir Playstation 3 mü alırsnız yoksa bu oyunu mu alırsınız o Sony ile sizin aranızda. Fakat Türkiye de yaşayıp bu fiyata üzülmeyen varsa gerçekten benimle arkadaş olabilir, beraber The Last of Us oynarız.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.