Ev / Haberler / The Last of Us: Part 2’nin Son Sahnesi Tamamlandı
Poster gg

The Last of Us: Part 2’nin Son Sahnesi Tamamlandı

Daha önce sizlerle The Last of Us: Part 2 hakkında bildiklerimizi paylaşmıştık. Dün ise oyunun yapımcılarından biri attığı tweetle oyunun sonunun tamamlandığını açıkladı.

Fakat bu tabi ki de Last of Us: Part 2’ye yakın zamanda ulaşacağımız anlamına gelmiyor. Ama oyunun bitmeye yaklaştığını bilmek bile biraz da olsa umut veriyor. Naughty Dog‘un patronu Neil Druckmann twitter hesabı üzerinden senaryonun sonunu çekerek, çekimlerin tamamlandığını belirtiyor. Ayrıca oyundaki rolünü henüz bilmediğimiz Laura Bailey’nin de tüm sahnelerini bitirdiğini de söyledi.

https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/1118329800156798977

Çıkış tarihi hala kesin olarak bilinmese de çoğu kişi The Last of Us: Part 2’nin Playstation 5‘in çıkış oyunlarından biri olacağını düşünüyor. Fakat trailer görünütlerinin PS4 Pro‘dan alınmış olması ve yıl sonunda oyunun çıkacağı dedikoduları akıllarda soru işareti bırakmıyor değil. Ne olursa olsun bekleyip göreceğiz.

Sevdiğiniz oyunların çıkmasını beklerken sıkılmamak için eğlenceli paylaşımların olduğu Facebook grubumuza katılabilirsiniz!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.