Ev / Haberler / The Last of Us Part II’den yeni bir görsel geldi!
Valorant names

The Last of Us Part II’den yeni bir görsel geldi!

Duyurulduğu günden beri büyük bir heyecanla beklenen nitekim oldukça gizli bir şekilde geliştiriliyordu. Geçtiğimiz gün Last of Us serisinin devam oyunu The Last Of Us Part II‘den yepyeni bir görsel geldi. PS 4 için exclusive olan oyun E3 2018 fuarından önce heyecan kat sayımızı arttırdı.

Hem muhteşem hikaye anlatıcılığı, hem de bizlere yaşattığı duygu seliyle Naughty Dog, The Last of Us Part II‘yle bize yine muhteşem bir senaryo sunuyor. Hikayeli oyunlar cephesinde bayrak tutanlardan olan frima E3 2018 için oldukça heyecanlı.

Yeni Yayınlanan Görsel Merak Uyandırdı

Her ne kadar merakımız artsa da bu yeni görsel bizlere yakın zamanda oyun hakkında yeni bilgiler geleceğinin habercisi niteliğinde. Ayrıca 12-14 Haziran tarihlerinde yapılacak olan E3 fuarına görselde açık bir gönderme var. Yaklaşık 1 hafta sonra başlayacak olan E3 fuarına görselde “one week (bir hafta)” yazılarak göz kırpılmış. Bu da demek oluyor ki E3 konferansında oyun içi bir video görebileceğimiz neredeyse kesinleşti.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.