Ev / Haberler / The Light Phone 2 Geliyor

The Light Phone 2 Geliyor

Akıllı telefonların bağımlılık seviyesine ulaştığının hepimiz farkındayız değil mi? İşte buna yönelik çıkan fikrin 2.’si karşımızda.

The Light Phone 2 kredi kartı boylarında, çok bir işlevi olmayan öyle normal bir telefon aslında. Fakat görünüşü ve fikri ile farkını ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Telefonun diğer bir özelliği de “Ben hafifim ağalar beni alın” demesi. Ürün sadece 80 gram ağırlığa sahip. Siyah ve Beyaz renkleriyle gayet sade ve mütevazi görünüşüyle beğeni toplamaya çalıştığı da ortada.

The Light Phone 2 ile neler yapılabiliyor?

Özellik açısından çok bir şey sunduğunu söyleyemiyoruz. Zaten öyle bir iddiaları da yok. Sms atabilir, Sms alabilirsiniz, arama yapabilir, arama alabilirsiniz. Ayrıca çok canınız sıkıldığında alarm bile kurabilirsiniz. Fakat bunların dışında pek bir imkan sağlamıyor. Yine de bu haliyle dahi hitap ettiği kitle gayet geniş diyebilirim.

Eğer bir öğrenciyseniz ve sınavlarınıza odaklanmanız gerekiyorsa bu telefon gayet uygun bir tercih olacaktır. Askere giderken de yanlarında akıllı telefon götürmekten çekinen arkadaşlar için güzel bir seçim olabilir. Fakat bence fiyatı da ucuz, dolayısıyla çevrenizde kafasını Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medyalardan kaldıramayan, ‘BAĞIMLI’ tanıdıklarınıza bir özel gün hediyesi olarak almanızda sakınca yok.

Telefonun 2019 yılında sipariş verenlere teslim edileceği düşünülüyor. Teknoloji haberleri okuyucuları kategorimizde daha fazlasına ulaşabilir.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Narcos Dizisi Video Oyun Oluyor

Merhaba Oyungg okuyucuları bugün sizlere Netflix platformunda yayınlanan Narcos dizisinin video oyunu olacağını yazdık. Hepinize …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir