Ev / Haberler / The OA 3. Sezon Bekleyenler İçin Üzücü Haber

The OA 3. Sezon Bekleyenler İçin Üzücü Haber

Valorant names

Netflix’in başarılı bilim kurgu türündeki dizilerinden The OA 3. sezon için iptal kararı geldi. Detaylar haberimizde.

Ülkemizde ve dünyada en popüler dizi ve film platformlarının başında gelen Netflix’den The OA hayranları için kötü bir haber var. Netflix’in popüler yapılarından olan The OA 3. sezon için iptal kararı ile karşı karşıya. Yayın hayatına 2016 yılında başlayan ve popülaritesini her geçen gün katlayarak arttıran The OA bilim kurgu türünün başarılı yapımları arasında sayılabilecek bir dizi. Dizi yayınlanan iki sezonu ardından final yapmadan izleyicilere veda etti.

Daha önce de bazı Netflix yapımları buna benzer sonlara maruz kalmışlardı. Netflix Orijinal içeriklerinden sorumlu başkan yardımcısı olan Cindy Holand tarafından yapılan açıklamada dizinin yayınlanan 16 bölümü ile gurur duydukları belirtildi. Bunun yanı sıra dizinin yaratıcılarına da şükranlarını sunan Holand, başka projelerde de onlarla çalışmak istediklerini belirtti.

Bu kadar popüler bir dizinin iptal kararının ardında ne gibi sebepler yatıyor bilemiyoruz ancak dizinin hayranları şimdiden Netflix’e karşı isyan bayrağını çekmiş durumdalar. Bakalım ilerleyen günlerde Netflix cephesinden ne gibi açıklamalar gelecek? Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.