Ev / Haberler / The Surge 2 Geliyor!

The Surge 2 Geliyor!

Valorant names

17 Mayıs 2017 tarihinde çıkış yapan aksiyon RPG oyunu The Surge için devam oyunu The Surge 2 yolda!

Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive‘nin dağıtımını üstlendiği The Surge, kaplamalar ve bölüm dizaynları konusunda eleştirilmişti.  Özellikle Souls oyunlarından çokça esinlenen geliştirici ekip oynanışta büyük değişikliklere gideceğini açıkladı. Souls tarzı oynanış sisteminin üstüne çıkmayı planlayan ekip The Surge 2‘yi geliştirmeye başladıklarını oyunculara duyurdu.

Oyuncular The Surge 2’den Ne Bekliyor?

Oyuncuların dert yandığı noktalardan biri ise hikayenin işlenişi. Oyunun hikayesinin arka planda kalması pek çok oyuncuyu rahatsız edebiliyor. Bunun yanı sıra bazen aşırıya kaçabilen zorluk oyuncuların bir başka şikayeti. Geliştirici firma umarım bu eksikleri dikkate alır.

Öte yandan Souls mantığında çıkan oyunların hikayesinden çok sürükleyici olması ve zor seven oyuncu kitlesini kendine çekmesi gerekiyor. Ancak kendine has pek özellik barındırmaması oyuncuları kendine çekememesinde en büyük engel. Bu mantığı sonuna kadar sömürmek ve ardı ardına benzer oyunları çıkarmak artık tutmuyor diyebiliriz.

Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive‘in yayıncılığını yaptığı aksiyon RPG oyunu The Surge 2 PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.