Ev / Haberler / The Surge Bir Günlüğüne Bedava Oynanabilir Oldu!

The Surge Bir Günlüğüne Bedava Oynanabilir Oldu!

Valorant names

Dark Souls’un bilim kurguyla harmanlanmış versiyonu olarak tanımlanan Deck13 yapımı 2017 çıkışlı oyun The Surge Steam’de bir günlüğüne bedava oynanabilir halde. Ayrıca almak isteyenler için bol bol indirim de yapıldı.

IGN, Polygon gibi birçok otorite tarafından methedilen oyunun Metacritic inceleme puanı 72. Eylül ayında serinin ikinci oyunu çıkacak, oyunu şimdi bedava olarak deneyip beğenirseniz %75 indirimle tam versiyonunu, çıktığında ise serinin ikinci oyununu alabilirsiniz. İndirimsiz 95 TL’ye satılan oyun Steam’deki kampanyasıyla indirimli olarak 23.75 TL’ye alınabilir halde. Hazır bedavayken oyunu denedikten sonra oyunu satın alırsanız ilerlemeniz korunacak ve oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

“Bilim kurgulu bir Dark Souls’tan çok daha fazlası.”
IGN

“Kesinlikle muazzam bir oyun”
8/10 – PCgamesN

“The Surge 2017’nin şu ana kadar olan en büyük sürprizi olabilir”
8/10 – Polygon

Sistem gereksinimlerini incelediğimizde ise orta-üst segment bir bilgisayarın The Surge oynamak için yeterli olabileceğini görüyoruz.

Bilgisayarı emektar olan arkadaşlarımız ise bu kampanyadan yararlanacak gibi gözükmüyor. Oyunun Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşıp The Surge oyununun bir günlük bedava versiyonuna erişebilirsiniz. Önceden de söylediğimiz gibi, oyunu beğenirseniz indirimli bir fiyata satın alıp oyun keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir Yorum

  1. İnene kadar süresi biter bu internet hızıyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.