Ev / Haberler / The Witcher Dizisinden Geralt ve Roach Görseli Yayınlandı!
Poster gg

The Witcher Dizisinden Geralt ve Roach Görseli Yayınlandı!

The Witcher dizisi yeni bir görsel daha geldi.

Geçtiğimiz ay Yennefer, Ciri ve Geralt görselleri Netflix’in resmi hesabı üzerinde paylaşılmış, Henry Cavill’in hayat vereceği Geralt of Rivia karakteri hayranlar tarafından olumlu karşılanmıştı. Birkaç saat önce Netflix yeni bir tweet ile Geralt ve Roach’ın bir görüntüsünü yayınladı.

Paylaştığı görüntü ile birlikte “Siz istediniz, biz de yaptık. İşte Roach’a ilk bakış!” diyen Netflix, diziyi bekleyenleri biraz daha heyecanlandırdı.

Geralt, maceralarına eşlik eden sadık dostlarına Roach adını veriyor. Bindiği her atı bu şekilde çağıran The Witcher’ın dizideki hali muhteşem görünüyor.

The Witcher Dizisinden Yeni Görseller Geldi!

The Witcher Dizisi Oyuncuları

Geralt of Rivia’nın manevi kızı Ciri’yi Freya Allan canlandırıyor. Cüretkar büyücü Yennefer of Vengerberg’e Anya Chalotra hayat veriyor. Ciri’nin büyükannesi Kraliçe Calanthe’yi ise Game of Thrones’tan hatırladığımız Jodhi May canlandırdı.

Kitap Önerisi – The Witcher: Son Dilek

Anna Shaffer ise kızıl büyücü Triss Merigold karakterine bürünecek. Dizinin yapımcı koltuğunda oturan kişi ise Daredevil’in de yapımcılığını üstlenen Lauren S. Hissrich. The Witcher dizisi çekimleri tamamlandı. Uyarlamanın bu yıl sonlarında Netflix üzerinde yayınlanacağı tahminler arasında.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncuları görmek için diğer haberimize göz atabilirsiniz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.