Ev / Haberler / The Witcher Dizisinden Hayal Kırıklığı Yaratan Yeni Görüntüler

The Witcher Dizisinden Hayal Kırıklığı Yaratan Yeni Görüntüler

Poster gg

Efsane kitapları ve oyunları ile tanıdığımız The Witcher serisinin karşımıza bir de dizi olarak geleceğini bilmeyeniniz yoktur. Merakla beklenen diziden beklentilerimizi bir hayli düşürecek yeni görüntüler var. Buyurun habere.

Daha önce yayınlanan bir videoda başrolde Geralt of Rivia olarak göreceğimiz ve daha öncesinde de Superman rolünden aşına olduğumuz Henry Cavill’ın kostümü ile iksir içtiğini görmüştük. Bu kostüm ve makyaj hayranların beklentilerini karşılamaktan oldukça uzak hali ile sosyal medyada bir hayli eleştiri almıştı.

the witcher

Bu kez yayınlanan video ise öncekinin aksine resmi bir video değil, sızıntı. Bu videoda Nilfgaard muhafızları olduğu iddia edilen bir grup oyuncuyu ormanda bir savaşta görüyoruz. Ancak Nilfgaard muhafızlarının zırhlarına oyundan aşına olan hayranlar eminiz ki bu video karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğramışlardır. Zira zırhlar o kadar gerçek dışı ve basit görünüyor ki herhangi bir cosplay etkinliğinde daha profesyonel zırhlar görmüşlüğünüz mutlaka vardır.

Bu görüntülerin bir sızıntı olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Kısacası resmi bir görüntü olmadığı için eleştiri yapmak pek doğru değil. Umarız bu görüntüler herhangi bir kostüm denemesinin kaydıdır ve Nilfgaard’lıları bu zırhlar içinde izlemeyiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.