Ev / Haberler / The Witcher Fragmanı ile Heyecan Zirvede!

The Witcher Fragmanı ile Heyecan Zirvede!

Valorant names

The Witcher dizisinden ilk fragman yayınlandı. 

The Witcher dizisi, Polonyalı bir yazar olan Andrzej Sapkowski‘nin yazdığı kitap serisinden uyarlandı.  Son iki  haberde The Witcher dizisinden paylaşılan görselleri yorumlamış ve heyecanla beklenen dizinin yıl sonunda bizlerle olacağını belirtmiştik.

Yapımcılığını Lauren Schmidt Hissrich’in yaptığı The Witcher dizisinin, kitapları resmedeceği de kesinleşti. Renfri gibi kitap karakterlerinin de yer verileceği uyarlamanın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Anya Chalotra’nın Yennefer of Vengerberg performansı ise bize kalırsa oldukça tatmin edici. Aretuza Büyücü Okulu‘nun müdiresi olan Tissaia‘yı da fragmanda pek çok kez görüyoruz. Oyuncular karakterlerini iyi yansıtıyor gibi görünse de, The Witcher kitaplarını okumuş olanların diziden farklı bir tat alacağını belirtmekte fayda var.

The Witcher fragman ise 19 Temmuz Cuma günü, San Diego Comic-Con 2019′da gerçekleşen panelin ardından yayınlandı. Panelde dizinin en önemli karakterlerine hayat veren oyuncular da vardı.

  • Henry Cavill – Geralt of Rivia
  • Freya Allan – Ciri 
  • Anya Chalotra – Yennefer of Vengerberg
  • Anna Shaffer – Triss Merigold

Nasıl Gözüküyor?

Henry Cavill’in Geralt of Rivia performansı ile tüylerimizin diken diken olduğunu söylemek mümkün. Aşağıdaki kesitte bir kikimora ile dövüşe hazırlanan, iksir etkisi altında bir Geralt of Rivia portresi var. Oyundan da hatırlayacağımız bu sahneler gerçekten çok etkileyici. The Witcher fragman Nilfgaard, Chaos ve dünyanın tarihine de yer veriyor. Elfler ve İnsanlar arasındaki mücadelenin başlangıcına yer veren bu sahneler, dizinin aşırı bağımsız bir yol çizmeyeceğine işaret ediyor.

Tahminimizce Geralt’ın kılıcını savurduğu meydan Blaviken kasabasına ait. Blaviken Kasabı ile bilinen The Witcher’ın o gün neler yaptığını görmek bizi biraz daha heyecanlandırıyor. Görüşlerinizi paylaşın. Ayrıca oyun haberlerimize daha hızlı ulaşabilmek için bizi Twitter ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. İyi oyunlar!

 

Hakkında İlayda Sürücü

20 yaşında,diş hekimi olmaya aday bir oyun bağımlısıyım.En sevdiğim oyun serisi Far Cry diyebilirim.6 yaşında başlayan oyun macerama kaldığım yerden devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.