Ev / Haberler / Oyun Haberleri / The Witcher Kitapları Artık Türkçe Okunabilecek
the-witcher-hd

The Witcher Kitapları Artık Türkçe Okunabilecek

The Witcher Kitapları Artık Türkçe Okunabilecek

Maalesef ülkemizde hakkettiği değeri göremeyen video oyunlarından birisi de The Witcher ve serisi, bu konu üzerinde çok şey söylenebilir, ülkemizde yapılan reklam çalışmalarının eksikliği ya da yabancı dilin yetersizliği örnek olarak verilebilir. Bu haberimizde bahsedeceğimiz durum ise hem ülkemize o eşsiz serinin hikayesinin en derin noktalarıyla beraber kazandırılacak ve belki bu vesileyle beraber The Witcher serisi de hakkettiği değeri kitap ve fantastik seven insanlar tarafından biraz daha görecektir.

the-witcher-kitaplar

 

Roman serisini Pegasus Yayınları üstlenecek, henüz daha fazla ayrıntı verilmemiş olsa dahi, serinin kitaplarını çok yakın zamanda satın alabileceğinizi söyleyebiliriz çünkü takvimde 2016-2017 yılları içerisinde yayınlanacağı belirtilmiş. Çeviri kadrosunda kimin olduğunu da bilmemekle beraber projede sorumlu her kim varsa gerçekten hem bir fantastik sever, hemde bir oyuncu olarak çok teşekkür ediyorum.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Westworld Oyun Olarak Bizlerle Buluşuyor

EVET, DOĞRU DUYDUNUZ! WESTWORLD OYUN OLARAK GELİYOR! 2016 yılından beri dizi olarak HBO tarafından izleyicilere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir