Ev / Haberler / The Witcher’ın 2. Kitabı Artık Türkçe!

The Witcher’ın 2. Kitabı Artık Türkçe!

Oyunu kaldıracak PC’niz yoksa, kitabı okuyun arkadaşlar, kitap her zaman birkaç adım daha öndedir!

Pegasus Yayınları tarafından el atılan The Witcher serisinin ilk kitabı geçtiğimiz aylarda Türkçeye çevrilmişti, Dünya çapında aldığı olumlu eleştirileri bir kenara bıraktığımızda Türkiye’den de büyük destek gördüğünü söyleyebiliriz. Kitabın 2. kısmı da çevrildi ve satışa sokuldu. Eğer yeni bir seriye başlamayı falan düşünüyorsanız ‘Büyücü‘ sizin için doğru tercih olacaktır.

Kitabın ve yazarın Dünya genelinde bıraktığı algı da çok güzel. Devasa bir evren söz konusu ve biz oyunlarda bunun sadece bir kısmını görebiliyoruz, bu sebeple kitabı okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Bu arada Andrzej Sapkowski için yapılan yorumlardan haberiniz var mı bilmiyorum ama kendisi Doğu Avrupa‘nın J.R.R Tolkien’i olarak görülüyor. Yani okuduğunuz serileri kıyaslayacak değiliz elbette ama Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter ve Taht Oyunları severler için gerçekten çok önemli bir alternatif olduğu aşikar.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega’nın ev tipi ‘atari’leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alsa da aslında bir Team R! yazarı.

Buna da bak!

Need For Speed Payback’te Yayınlanmamış Arabalar

Merhaba sevgili Oyungg.com okurları. Nasılsınız? İyi misiniz? Umarız iyisinizdir, çünkü bugün Need For Speed Payback …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir