Ev / Haberler / Tiger Knight: Empire War Steam’de Yükseliyor
Poster gg

Tiger Knight: Empire War Steam’de Yükseliyor

Tiger Knight: Empire War Steam’de Yükseliyor

Steam’in ücretsiz oyunlarından birisi olan Tiger Knight: Empire War, Steam’in en çok oynanan 100 oyunu arasına girdi. Oyun bir MMORPG oyunu, standartları bozan yanı ise Orta Asya’nın M.Ö 200’lü yıllarda ki halini hikayeleştiriyor. Oyunun yapımını ise bu tarzın lider isimlerinden birisi olan NetDragon Websoft üstleniyor. Yoğun çalışma temposuyla geliştirilmeye devam ediyorlar.

Tiger knight beta

Üçüncü şahıs yaratıp tarafımızı seçtiğimiz Tiger Kinght emek ile gelişme tabirini oyuna empoze etmiş, umarız ki bol bol karşı çıktığımız, her zaman dile getirmeye çalıştığımız Pay To Win (Para ödeyerek öne geçmek, haksız rekabet) oyunda yaygın bir yer edinmez, çünkü ücretsiz oyunlardan birçoğunun günümüzde ki kaderi bu oluyor. Yine de olumsuz bakmak için erken tabi.

 

Oyunun sunduğu diller şimdilik İngilizce ve Çince, fakat Orta Asya söz konusu olduğu için, ilerleyen günlerde Rusça ve Türkçe’yi de dahil etmelerini tavsiye ediyoruz, çok fark yaratacaktır. Oyun şimdiden Steam platformu için 400.000 indirmeye yaklaşmış durumda, sizleri oyunun kısa bir tanıtım videosunu sunuyoruz son olarak.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.