Ev / Haberler / Titans 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Titans 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Valorant names

DC Comics çizgi romanlarından dizi olarak uyarlanan Titans 2. sezon fragmanı ile izleyicilerin heyecan dozunu iyice yükseltti. Detaylar haberimizde.

DC Comics evrenine hakim olanların hiç de yabancı olmadığı bir ekip Titans. Şimdilik Raven, Starfire, Robin ve Beast Boy’dan oluşan ekibe 2. sezon ile birlikte Aqualad, Deathstroke ve Superboy gibi karakterlerin de gerek dost gerekse düşman olarak eşlik etmesi bekleniyor.

Dizi hiç de fena sayılmayacak bir izleyici grafiğini yakalamış durumda. DC Comics’in önemli televizyon projelerinden olan Titans 2. sezon ile önümüzdeki ay içerisinde izleyiciler ile buluşacak. Yayınlanan fragmanda dizinin takipçilerini en çok heyecanlandıran kısım ise şüphesiz Bruce Wayne’in (Batman) Gotham City’e dönüşü oldu.


Titans çizgi romanları ve dizisinin yanı sıra bir de animasyon serisine sahip. Teen Titans Go! adlı bu animasyon serisinde ise adından da anlaşılabileceği üzere Titans ekibinin daha genç hatta çocuk diyebileceğimiz yaşlarındaki hallerine yer verilmiş. Bakalım ekibimiz 2. sezonda Dick Grayson (Robin) öncülüğünde ne gibi yeni maceralara atılacak, hangi yeni düşmanlar ile mücadele etmek durumunda kalacak? Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Titans 2. Sezon fragmanı ile baş başa bırakalım.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.