Ev / Haberler / Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Bu Hafta Sonu Bedava!
Poster gg

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Bu Hafta Sonu Bedava!

Yeni açıklanan Ghost War moduyla beraber, bu haftasonu sevilen Tom Clancy’s serisinin en son oyunu Ghost Recon Wildlands bütün platformlarda bedava olacak. Oyunu beğenip satın almak isteyenler oyunu yarı fiyatına alabilecek.

Tom Clancy’s: Ghost Recon Wildlands

12 Ekim Perşembe günü başlayacak olan deneme kampanyasında; Ubisoft, Ghost Recon Wildlands’i herkese bedava hale getirecek. Çiçeği burnunda PvP oyun modu Ghost War‘un da oynanabilecek durumda olacağı bu deneme kampanyası 15 Ekim Pazar‘a kadar sürecek. Bedava kampanyası bittikten sonra oyunu oynamaya devam etmek istiyorsanız, Ghost Recon’ı 12-16 Ekim arasında %50 indirimle satın alma imkanına sahip olacaksınız. (Uplay PC, Xbox Live Gold ve PS4 kullanıcıları için ise bu indirim 23 Ekim’e kadar sürecek.) Oyunu bedava oynarken kat ettiğiniz bütün ilerleme, oyunu satın aldığınızda da hiçbir kayba uğramayacak. Böylece Santa Blanca’daki savaşınızda geride kalmayacaksınız. Görevleri tek başınıza yapsanız da, arkadaşlarınızla beraber oynayıp tehlikelerin üstünden gelseniz de, Ölüm maçlarında diğer oyuncularla karşılaşsanız da bu oyunu oynamak bu hafta sonunda sizin için gayet güzel bir aktivite olacak!

Velhasılıkelam, Ghost Recon Wildlands oynamak istiyorsanız bu haftasonunda kendisini bedavaya deneyebilirsiniz. Severseniz de oyunu yarı fiyatına satın alıp aksiyona devam edebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler!

Hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.