Ev / Haberler / Tom Clancy’s The Division 2 Geliyor!

Tom Clancy’s The Division 2 Geliyor!

Sevilen Tom Clancy’s serisinin The Division oyununun ikincisi geliyor. Ubisoft, The Division 2’yi resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu.

The Division 2

Henüz serinin ilk oyunu tutmadığı için Ubisoft’un bu hareketi birçok oyuncu tarafından sorgulandı ve çoğu kişi “Bunu istemiyorduk bile!” tarzı tepkiler verdi. Oyuncuların büyük bir kısmı oyundan umutsuz ve grafiklerin daha da kötüleşeceğini düşünüyor. Oyunla ilgili paylaşılan tek şey yapım aşamasında olduğuna dair yapılan Instagram paylaşımı olduğu için maalesef detaylara inemiyoruz. Ubisoft da bunu düşünmüş olacak ki, firma The Division 2 ile ilgili daha fazla detayın E3 2018’de paylaşılacağını belirtti. E3 2018, 12 Haziran tarihinde başlayacağı için biraz sabretmemiz gerekiyor anlaşılan.

Bugün açıklanan tek oyun The Division 2 değildi, büyük serilerden CoD Black Ops’un 4.oyununun geleceği de aynı şekilde Instagram üzerinden açıklandı. İlgili haberimize bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ubisoft’un ilgili paylaşımının ekran görüntüsünü de aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Sizce bu oyun beklentilerin tersi yönde bir oyun olup bizi sevindirecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz, iyi oyunlar!

Hakkında Efrıs

OyunGG projesinde genel yayın yönetmeni ve sosyal medya editörü olmakla birlikte oyunlara ilgi duyan bir yabancı dil öğrencisiyim. Oyun merakım 8-9 yaşlarımda babamın internet kafesinde başladı, o zamandan bu yana da sürüyor.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir