Ev / Haberler / Toplam Steam Değeri 55 TL Olan İki Oyun Epic’te Bedava!

Toplam Steam Değeri 55 TL Olan İki Oyun Epic’te Bedava!

Valorant names

Epic Games her hafta olduğu gibi bedava oyunlarla oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Bu haftaki beleşlerimiz ABZU ve The End is Nigh.

Tek tek vermek Epic’i kesmemeye başladı galiba, geçen hafta Celeste ile bizi mutlu eden firma bu hafta yine iki oyunla geldi. Oyunların Steam’deki toplam fiyat değeri 55 TL ve ikisi de oynayan oyuncular tarafından oldukça methedilen oyunlar. Dilerseniz ufak ufak incelemeye başlayalım.

The End is Nigh

Stresi içinizde hissettiğiniz platform oyununda ana karakter Ash ile post-apokaliptik evrende maceralara atılıyorsunuz. Oyunun Metacritic puanı 84, Steam incelemelerinde de Çok Olumlu notu almış durumda. Oyun platform oyunu olduğu için fazla sistem gereksinimi gerektirmiyor, doyasıya oynayabilirsiniz kendisini.

ABZU

Gamespot, Gamesradar gibi siteler tarafından da onaylanmış 2016 yapımı bu oyunda denizin derinliklerine dalarak estetik hareketler yapıp farklı yaşam formlarını keşfediyorsunuz.

  • “Öldüğümde karşıma çıkacak şey her ne olursa olsun, umarım ABZU’nun yarısı kadar güzeldir”
    9/10 – GameSpot
  • “Kesinlikle muhteşem, tadılması gereken bir haz”
    4/5 – GamesRadar

ABZU’nun sistem gereksinimlerine bakılırsa oyunu ortalamanın bir tık üstü bir bilgisayarla rahatça oynayabileceğinizi söyleyebiliriz.

Oyunları almak için öncelikle bir Epic Games hesabına sahip olmanız gerekiyor. Ardından Epic’in masaüstü uygulamasından Mağaza butonuna tıklıyorsunuz. Bedavaya dağıtılan iki oyun direkt olarak karşınıza çıkıyor.

Oyunların üstüne tıkladıktan sonra tek tek sayfalarına girerek alt taraftaki “Al” butonuna tıklayıp oyunları Epic kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, iyi oyunlar 🙂

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.