Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Total War: Three Kingdoms Ertelendi!
Valorant names

Total War: Three Kingdoms Ertelendi!

Total War serisinin son halkası olan Total War: Three Kingdoms çıkış tarihi ertelendi. Oyun belirlenen tarihten üç ay sonra çıkış yapacak.

7 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun, üç aylık bir erteleme sonucunda 23 Mayıs’ta çıkış yapacak. Antik Çin topraklarında üç krallığın savaşlarını yöneteceğimiz Total War: Three Kingdoms çıkış tarihi değiştirildi. Bununla birlikte oyun hakkında yeni detaylar da mevcut.

Total War serisinin diğer oyunlarına nazaran yeni sistemler ve özellikler barındıran Total War: Three Kingdoms, üç aylık süre içerisinde hata ve sorunlardan arındırılacak. Yerelleştirme açısından sorunlar yaşanmayacağından emin olunacak. Creative Assembly’den Rob Bartholomew:

“Küçük detayların büyük farklar yarattığını biliyoruz. Oyunlarımız için doğru şeyi yapabilecek bir pozisyonda olduğumuz için şanslıyız. Bu durumda ise her şeyi sizin için hazır hale getirmek biraz zaman alacak. Bir çıkış tarihine bağlı kalmak yerine, size sonuna kadar eğleneceğiniz bir oyun hazırlamak daha önemli. Kimsenin bu konuda mutlu olacağını düşünmüyoruz ama nihayetinde, bu hem oyunumuz hem de oyuncularımız için en iyi adım oldu.”

Total War: Three Kingdoms çıkış tarihi kesinleştirildi ve 23 Mayıs 2019 olarak belirlendi.

Oyunun değişen çıkış tarihinin erken siparişleri de etkilemeyeceğini bildiren Creative Assembly, 13 Şubat Çarşamba günü Total War: Three Kindoms canlı yayını yapacak.

 

Creative Assembly ve Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms, Çin’in nihai kontrolünü ele almak isteyen üç krallığın savaşını anlatıyor. Cao Cao, Liu Bei ve Sun Jian gibi hükümdarların verdiği savaş, oyuncular tarafından yönetilecek. Total War: Three Kingdoms iki farklı mod ile birlikte geliyor. Romance of the Three Kingdoms romanına dayanan Romance modunda, generaller insanüstü güçlere sahip olacak. Records modunda ise tarihi açıdan uygun ve doğru olan bir oynanış sunulacak. Bu mod da Records of the Three Kingdoms temel alınarak yapılmış.

Serinin en detaylı ve en yenilikçi oyununu geliştirmeyi hedefleyen Creative Assembly, Total War serisi ile oyun dünyasında kendine oldukça güçlü bir yer ayırdı. Total War serisinin sarsılmaz bir hayran kitlesi mevcut. Dolayısıyla serinin severleri Creative Assembly firmasına güveniyor ve tarihte başka bir pencere açacak Total War: Three Kingdoms’u sabırsızlıkla bekliyor.

 

Oyun haberlerine anında ulaşabilmek için bizi Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.