Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Total War: Three Kingdoms Korsana Yenik Düştü
Poster gg

Total War: Three Kingdoms Korsana Yenik Düştü

Total War serisinin son halkası olan Total War: Three Kingdoms maalesef korsana yenik düştü.

Çin’in hakimiyeti için savaştığımız Total War: Three Kingdoms, çıkışından 48 gün sonra kırıldı. 23 Mayıs 2019 tarihinde çıkışını yapan oyun, Denuvo 6.0 tarafından korunuyordu. Sevilen strateji serisinin en sevilen oyunlarından biri haline gelen Total War: Three Kingdoms’ı kıran ekip CODEX oldu.

Oldukça olumlu geri dönüşler alan oyun, Antik Çin’in ünlü tarihi figürlerine hayat veriyor. Diplomatik arayüz bağlamında da seriyi ileriye taşıyan Three Kingdoms, Cao Cao gibi ünlü tarihi figürlere de yer veriyor. Sarı Türbanlılar İsyanı gibi olayları da ek paketler yoluyla içinde barındıran Three Kingdoms, Steam üzerinden 179.00 TL fiyat etiketiyle satışta.

Oyunun iki ek paketi Reign of Blood ve Yellow Turban Rebellion da toplamda 44 TL’lik fiyatıyla ile Steam’de yer alıyor. Oyuna yeni birimler ve muharebe animasyonları ekleyen ek paketlerin de kırılan sürüm içerisinde olduğu detaylar arasında.

Total War Testi ile Bilginizi Ölçüyoruz.

Orijinal oyunlar her zaman hata telafisine ve güncellemeye müsaittir. Hem güvensizliğinden hem de geliştiricilerin emeğini hiçe saydığından dolayı adına korsan kullanımını tasvip etmiyor, Total War: Three Kingdoms’u satın almanızı öneriyoruz. Steam’de Çok Olumlu olarak listelenen oyun serinin en sevilenlerinden biri haline geldi bile.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.