Ev / Haberler / Trine 4 Çıkış Tarihi ile Karşımızda
Valorant names
Trine 4 çıkış tarihi ve sistem özellikleri

Trine 4 Çıkış Tarihi ile Karşımızda

Platform oyunu severlerin merakla beklediği Trine 4 için çıkış tarihini duyuran bir video yayınlandı. İşte ayrıntılar karşınızda.

Serinin ilk oyunu çıkışı ardından aşırı derecede olumlu yorumlar almasıyla platform oyun yapımcılarını gaza getirmeyi başarmıştı. Özellikle serinin ikinci ve üçüncü oyunları da aynı derecede benzer puanlamalar alınca 4. oyunun gelmesi pek de beklenmedik bir sonuç değildi. Yarattıkları güzel grafikli evren, diğer bir yandan hoş ve etkileyici bir hikayeye de sahip olunca oyuncuların ilgi odağı olarak anılmaya başlandılar.

Trine 4 için yayınlanan 1.5 dakikalık video, PlayStation’un resmi kanalı üzerinden karşımıza çıktı. (Oyun Playstation özel oyunu değil pc severler üzülmesinler) Video yayınlanır yayınlanmaz da olumlu yorumlamalar ve beğeniler aldı. Video ile birlikte oyunun yayınlanacağı tarihin de 8 Ekim olacağını öğrenmiş olduk. Sizi bu kısa ama güzel video ile baş başa bırakalım. Aşağıda oyunun teknik gereksinimlerini görebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Trine 4 sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
CPU: Intel i7-4770 or AMD FX-8350
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 280
DirectX: 11. Sürüm
Hafıza: 16 GB kullanılabilir alan

Platform oyunu için biraz yüksek sistem gereksinimleri varmış gibi görünse de günümüz oyunları için oldukça ortalama olduğunu da söylemeliyiz. Tabii daha güçlü optimize çalışmaları oyun çıktıktan sonra dahi devam edecektir.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.