Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Tropico 6 İçin Açık Beta Süreci Başladı
Poster gg

Tropico 6 İçin Açık Beta Süreci Başladı

Yılların strateji oyunu serisi Tropico, son oyununun (Tropico 6) açık beta sürecini başlattı. Ancak oynamak için çok kısa bir zaman dilimine sahip olduğumuzu söylememiz gerek.

Tropico 6

Tropico 6’yı Erken Denemek İçin Acele Etmelisiniz

Tropico 6‘nın çıkış tarihi zaten gecikmeli bir şekilde verildi, yani zamanında erteleme olacağı belirtildi. Ve yaklaşık üç hafta sonra çıkışını gerçekleştirecek, tam olarak 29 Mart 2019 tarihinde. Açık beta süreci ise yarın (8 Mart 2019) sona eriyor. Eğer siz de bu oyun serisinin seveni veya takipçisiyseniz elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz, geç kalmak istemezsiniz.

Açık beta adından da anlaşılabileceği gibi herkese açık ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara erken bir deneyim olarak sunuluyor. Her ne kadar dağıtımcı firma olan Kalypso Media oyunculara kısa bir süre tanısa da henüz çok geç kalınmış değil. Bu arada oyunun Limbic Entertainment tarafından geliştirilmekte olduğunu da ekleyelim. Oyunun açık beta versiyonunu indirebilmek için Steam sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Tropico 6

Açık Betada Bizleri Neler Bekliyor?

Bu beta sürecinde deneyim edinebileceğiniz oyun içi ögeler ise belli. Oyun öğreticisini tamamen kullanabiliyoruz ve tüm dönemlerde de oyunu oynayabiliyoruz. Ancak oyundaki modern çağ döneminin yalnızca öğretici moduyla sınırlı kaldığını belirtelim. Bunların yanı sıra oyunda 11 sanal haritaya erişebilir, 6 görev tamamlayabilir ve en fazla 4 oyunculu olmak üzere çok oyunculu modu test edebilirsiniz. Ayrıca oyunda 6 farklı dilin bulunduğunu da ekleyelim. Bu diller ise: İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca ve Rusça.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.