Ev / Haberler / Türk Yapımı Fantastik İnternet Dizisi ‘Görünen Adam’
Poster gg

Türk Yapımı Fantastik İnternet Dizisi ‘Görünen Adam’

Olmaz, güzel değildir falan demeyin efenim, Onur Ünlü yapıyorsa bir gideri vardır elbet.

İnternet dizileri Dünya’nın her tarafında yayılmaya başladı, NetFlix, Puhu, BluTV dahası da gelecektir elbet. Tabii internet üzerinden dizi yayınlamak için illa bir platformunuz olmasına gerek yok. Bunu bize yakın zamanda en iyi gösteren Adana’da çekilen ‘Sıfır Bir’ dizisiydi. Tabii onlarınki bir gönül işi olarak başladığı için herhangi bir kıyas yapmak hiç mantıklı olmaz.  Neyse, lafı çok uzattık. Biraz da diziden bahsedelim madem.

Onur Ünlü‘yü tanımayanlar için Leyla ile Mecnun, Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi birçok sevilen yapımın yönetmeni. Fakat Televizyon’un acımasız davrandığı bir üstat. Belli ki uzun süredir aklında varmış böyle bir işi çekmek, gayette güzel ilerliyor şuanda.

Peki nedir bu ‘Görünen Adam’, aslında Fantastik Komedi diyebiliriz fakat içinde Dram falan da gayet görünür şekilde bulunuyor. Dizi Kurtuluş isimli (biraz ezik) bir karakterin başına gelen ve kendi Dünyası için olağanüstü olan durumları anlatıyor. Aslında ilk üç bölüm için söyelenecek çok şey var fakat bölüm başı 15 dk’nızı ayırıp siz karar verebilirsiniz sanırım.

Dizinin başrolü Kurtuluş’u Erkan Kolçak Köstendil oynuyor ve yine eski yapımlardan da tanıdığımız Osman Sonant burada da karşımıza yan rol olarak çıkıyor. Eğer ilk bölümü izlemek isterseniz aşağıya bırakıyoruz.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.