Ev / Haberler / Türk Yapımı Steam Oyunu Don’t Die !
Poster gg

Türk Yapımı Steam Oyunu Don’t Die !

Türk Yapmı Steam Oyunu Don’t Die

Merhaba arkadaşlar, bugün 2 yıllık emekle bir oyun meydana getirmeye çalışan bir kardeşimizin oyunuyla karşınızdayım.Farklı ülkelerde oyun yapımı destekleri her ne kadar hat safhada olsa da maalesef ülkemizde gençlerimize destek yeteri kadar verilmiyor.Bizde bir tık yardımımız olması adına bu haberi paylaşıyor ve kardeşimizi başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

Don’t Die Nedir ?

Bu oyunumuz bir çeşit survivor (hayatta kalma oyunu) olarak karşımıza çıkıyor.Oyun hakkında genel bilgiler verecek olursak bu oyun çok kullanıcılı bir hayatta kalma oyunu ancak diğer bu tarz oyunlardan farklı olarak bu oyunda çeşitli inşaa’lar yapıp kendi kalenizi geliştirmeniz mümkün.Build & Conquest tarzında olan bu oyunumuzda inşaa ettiğimiz kalemize çeşitli silahlar yerleştirmek ve güvenliğini kendimiz sağlamak oyunun craft özelliğini öne çıkarıyor ve daha da çekici kılıyor.Ayrıca oyunda ileride hedeflenen en güzel özelliklerden birisi catapult tarzında pek çok kuşatma silahı eklemek.

maxresdefault

Daha önce üst tarafta bahsettiğim üzere Bu haber tamamen kardeşimize destek amaçlı olmak adına yazıldı.Sizde artık bu tip kardeşlerimize destek olmak ve onlar gibi yüzlerce binlerce kardeşimize destek olup Türk oyun yapımcılarını da steam’de görmek istiyorsanız buradan tıklayarak oyunu steam’de görmek istediğinizi belirtebilir ve destek olabilirsiniz.

Hakkında Halfboss

Bir Yorum

  1. Mehmet Bozkurt

    Arayüz tasarımı falan gayet hoş duruyor ama anladığım kadarıyla oyun içi çok boş sanırım daha hiç bir şey tamamlanmamış ki hiç bir video koymamışlar. Ama arayüz gayet sade ve hoş olmuş (y)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.