Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Türkçe Dil Destekli Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
Valorant names

Türkçe Dil Destekli Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Anlatıcı rolünü Sean Bean’in üstlendiği, keşif ve korku öğeleri barındıran Kholat, Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Bizlerin Boromir olarak bildiği Sean Bean’in sesi oyun boyunca bize eşlik ediyor. Korku ve gerilim öğeleri barındıran Kholat gerçek bir olaya dayanıyor. Oyun Türkçe arayüz ve altyazı desteğine de sahip. Kholat ücretsiz olarak oynanabilir halde. Fakat bu durum kısa bir süreliğine geçerli.

Kholat Ücretsiz Oldu

Dyatlov Geçidi Vakası olarak tarihe kaydedilen olayda, dokuz Rus kayakçı hayatını kaybediyor. Ölümleri sayısız teoriye yol açıyor ve tartışma başlatıyor. Ural Dağları’nı sahne olan oyunda, oyuncu etrafındaki manzarayla birlikte bir keşif serüvenine atılacak.

Oyunun hikayesini dayandırdığı olay 1959’da gerçekleşiyor. Dokuz kayakçının ölümlerinin tartışmalı hale gelmesinin sebebi ise, cesetlerinin Kholat Syakhl dağında parçalanmış halde bulunmasıydı. Oyunun ismi de olayın yaşandığı yerden geliyor. Oyuncular, olayı araştırmaya giden bir araştırmacıyı canlandırıyor. Oyundaki gizemi çözmeye çalışırken, neyin içine çekileceğimizi bilmeden Kholat dağını geziyoruz.

Kayakçıların nasıl öldürüldüğü hala kesinleşmiş durumda değil ve bunu öğrenmek bizim elimizde.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunun Steam sayfasına ulaşıp, Oyna butonuna basın. Oyun kütüphanenize eklendikten sonra size ait olacak ve asla silinmeyecektir. İstediğiniz zaman yükleyebilirsiniz.  Kholat ücretsiz durumdayken kaçırmayın. Böyle bir oyunu oynamak ilginç olacaktır.

Her içerikten anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı da takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.