Ev / Haberler / Türkiye Haritası Euro Truck Simulator 2’ye Geliyor!
Poster gg

Türkiye Haritası Euro Truck Simulator 2’ye Geliyor!

Bizlere uzun yol şoförlüğünü sevdiren Euro Truck Simulator 2, Türkiye haritasını sınırlarına ekliyor. Yeni gelecek olan ek paket dahilinde Bulgaristan, Romanya ve Türkiye’nin Trakya Bölgesi oyuna dahil edilecek.

Binlerce kilometreleri kat edip, Avrupa’nın yollarında yük taşıyıp, kendi şirketimizi kurabildiğimiz Euro Truck Simulator 2 Türkiye’de oldukça seviliyor ve çok oyunculu moduyla birlikte yükselttiği popülaritesini koruyor.

Road to the Black Sea ek paketiyle içeriğini zenginleştirmeyi hedefleyen oyundan bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya Bölgesi’nden görüntüler var.

2019 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği söylenen Road to the Black Sea kapsamında ülkemizin sadece Trakya Bölgesi oyunda olacak. Yayınlanan videoda ülkemizi yansıtan binaları ve camileri görmek de mümkün. Balkan topraklarına ait bir müziğin eşlik ettiği videoda ek paket ile gelecek ülkeler de biraz tanıtılmış.

Bundan sonraki adımlarda SCS Software’in ülkemizin büyük bir kısmını ekleyebileceğini düşünüyoruz. Euro Truck Simulator 2 Türkiye pazarında oldukça sevilen bir oyun ve sürekli büyüyen kitlesiyle, oyunun büyük bir nüfusunu oluşturuyor. Ek paketin fiyatı ise henüz kesin değil.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hazır simülatör demişken, en iyi simülasyon oyunları listemize göz atın!

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir Yorum

  1. Bir umut ülkenin tamamının eklenmesini bekliyorum ben. İşin kendi açımdan ilginç bulduğum kısmı ise Yunanistan’ ın dahil edilmemesi oldu 😀 Gelişmeleri bekliyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.