Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Twitch’in Rainbow Six Turnuvasında Türk Takımı Olacak

Twitch’in Rainbow Six Turnuvasında Türk Takımı Olacak

Bugün Twitch Rivals’ın düzenlediği Rainbow Six Siege turnuvasında Türkler de olacak. Seçilen 4 Avrupa takımdan birisine JabbaBC adında bir Türk Twitch yayıncısı ve takımı seçildi.

Twitch Rivals’ta Türk Oyuncular Olacak

Rainbow Six Siege oyunu için Twitch‘in düzenlediği Twitch Rivals adındaki turnuvada Türkiye için de bir takım açılmış. “JabbaBC” nickine sahip Türk Twitch yayıncısı ve kuracağı ekip ülkemizi bu akşam oynanacak turnuvada temsil edecekler. Jabba’nın yaptığı detaylı açıklama ve duyuru videosu aşağıda:

Rainbow Six Siege oyununda “Diamond 1” rankına sahip JabbaBC diğer Avrupalı Twitch yayıncıları “KSR6S,Enemy ve Pengu” oyuncularının kurduğu ekiplerle yarışacak. Ağabeyimize ve takımına şimdiden başarılar dileriz. Turnuvayı izlemek istiyorsanız aşağıdaki linklere akşam saat 20.00 dolaylarında girerek canlı yayını takip edebilirsiniz.

Videosunda JabbaBC’nin dediği gibi Ubisoft‘un ve Twitch‘in Türk oyuncuları unutmadığını görmek çok güzel. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, yayını izleyecek misiniz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz çok seviniriz. Bunun gibi e-spor haberlerine anında ulaşmak için bizi Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir