Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Twitch’in Rainbow Six Turnuvasında Türk Takımı Olacak
Valorant names

Twitch’in Rainbow Six Turnuvasında Türk Takımı Olacak

Bugün Twitch Rivals’ın düzenlediği Rainbow Six Siege turnuvasında Türkler de olacak. Seçilen 4 Avrupa takımdan birisine JabbaBC adında bir Türk Twitch yayıncısı ve takımı seçildi.

Twitch Rivals’ta Türk Oyuncular Olacak

Rainbow Six Siege oyunu için Twitch‘in düzenlediği Twitch Rivals adındaki turnuvada Türkiye için de bir takım açılmış. “JabbaBC” nickine sahip Türk Twitch yayıncısı ve kuracağı ekip ülkemizi bu akşam oynanacak turnuvada temsil edecekler. Jabba’nın yaptığı detaylı açıklama ve duyuru videosu aşağıda:

Rainbow Six Siege oyununda “Diamond 1” rankına sahip JabbaBC diğer Avrupalı Twitch yayıncıları “KSR6S,Enemy ve Pengu” oyuncularının kurduğu ekiplerle yarışacak. Ağabeyimize ve takımına şimdiden başarılar dileriz. Turnuvayı izlemek istiyorsanız aşağıdaki linklere akşam saat 20.00 dolaylarında girerek canlı yayını takip edebilirsiniz.

Videosunda JabbaBC’nin dediği gibi Ubisoft‘un ve Twitch‘in Türk oyuncuları unutmadığını görmek çok güzel. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, yayını izleyecek misiniz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz çok seviniriz. Bunun gibi e-spor haberlerine anında ulaşmak için bizi Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.