Ev / Haberler / Ubisoft, Türk Oyuncuların Sorularını Cevapladı – Far Cry 5

Ubisoft, Türk Oyuncuların Sorularını Cevapladı – Far Cry 5

Poster gg

Açık Dünya, FPS oyunu olan Far Cry 5 çıkmadan önce Ubisoft yapımcıları, Türk oyuncularının Far Cry 5 için sorduğu soruları cevapladı.

Playstation Türkiye tarafından yapılan kısa bir soru-cevap etkinliği düzenlendi. Türkiye Playstation Topluluğu tarafından Far Cry 5  soruları iletildi. Sorulan soruları Ubisoft yapımcısı Darryl Long tarafından cevaplandı. Bu etkinlik sayesinde bu oyun hakkında daha fazla bilgi edindik.  Darryl Long tarafından belirtildiği gibi oyun çok özgür bir oynayışa sahip olacakmış. Bu da bizi daha fazla heyecanlandırmıyor değil 🙂

27 Mart 2018 tarihinde Far Cry 5’in PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacağını da belirtmek isteriz.

Darryl Long cümleye “Merhaba, Ben Darryl Long. Far Cry 5’in yapımcısıyım. Elimde Türkiye Playstation Topluluğu’nun hazırladığı bazı sorular var. Selamlar Türkiye!”  Diyerek başladı.

Ardından kendisine yöneltilen soruları güzelce cevapladı.

Darrly Long bu etkinlikte kısaca oyun hikayesinin gruplar ve tarikatlar üzerinden gideceğini anlattı. Direnç topluluğu var ve bunlar tarikata karşı savaşan ve Hope bölgesinde yaşayan insanları da etkileyerek tarikata karşı gelmesini örgütleyen ve sonunda da tarikatı yıkmak isteyen bir topluluk var. Diğer oyunlarla bu oyunu ayıran bir özellikte tarikatçı üyeleri istediğimiz zaman bulup öldürebiliyoruz  bu da bize daha özgür bir oyun dünyası ve kendi hikaye oluşturabilecekleri yapı sunuyor.

Diğer sorulara ve cevaplara Türkçe altyazılı bir şekilde Playstation Türkiye Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Türkçe altyazılı Ubisoft soru-cevap etkinliği ;

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

2 Yorumlar

  1. Dursun akıncı

    Oyun bence çok güzel olacak ya düşünsenize amerikan fedöcüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.