Ev / Genel / Uluslararası Milyonluk PUBG Turnuvası Başlıyor!

Uluslararası Milyonluk PUBG Turnuvası Başlıyor!

Valorant names

Berlin Mercedes-Benz Arena’da başlayacak olan 1 Milyon dolarlık dev PUBG Global Invitational 2018 turnuvası 27 Temmuz’da gösteri şovu başlıyor.

Berlin’de yapılacak bu büyük turnuva için 40 ünlü yayıncı ve 40 profesyonel PUBG oyuncusu davet edildi. Bu 80 ünlü isimin bazıları da geçtiğimiz günlerde ki Fortnite turnuvasında ter dökmüştü. Önümüzde ki haftada kendi takımları için ter dökecekler. Dünyanın dört bir yanından turnuvaya katılacak Toplam 20 takım bulunuyor. Bu takımlar arasında Türk takımı olan “OyunHizmetleri“de gururumuz olmak için yarışacak. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olan bu turnuvada Ninja, Shroud, Dr DisRespect, Moondye, Rubiu5, Willyrex, Sacriel gibi isimler kazandıkları ödülü yardım kurumlarına bağışlayacak.

PUBG Turnuvasında Ödül 1 Milyon!

PUBG’nin ilk haritası olan Erangel’de gerçekleşecek olan maçlar, FPP görünümünde oynanacak. Yani “birincil kişi” gözünden oynanacak turnuvanın, yapılacak 4 maçından sonra şampiyon takımlara büyük ödüller verilecek. Büyük bir ödül havuzuna sahip turnuvada:

  1. Takım: 600.000 dolar
  2. Takım: 300.000 dolar
  3. Takım: 100.000 dolar

kazanmış olacak.

Resmi davetli profesyoneller arasında 25-29 Temmuz arası turnuva yapılırken; biletli katılımcılar Mercedes-Benz Arena’daki gösteri turnuvasını da izleyebilecekler. Türkiye saati ile 27 Temmuz 17:00’da başlayacak gösteri maçları dünya üzerinden de Twitch, YouTube gibi platformlardan canlı yayınlanacak.

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir Yorum

  1. sörkıl help as elat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.