Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / UNIGLL PUBG Turnuvası Başlıyor!

UNIGLL PUBG Turnuvası Başlıyor!

Valorant names

Üniversite öğrencileri ve mensupları için kaçırılmayacak bir haberimiz var. UNIGLL bünyesinde düzenlenen bir PUBG turnuvası ile üniversiteni takım arkadaşların ile birlikte temsil etmek ve ödül havuzundan kocaman bir pay almak ister misin? Öyleyse UNIGLL PUBG turnuvasını mutlaka duyman gerek. Detaylar haberimizde.

GLL bünyesinde düzenlenen bir etkinlik olan UNIGLL üniversite mensuplarının katılımına açık bir organizasyon. Bu organizasyonun ilk ayağı ise UNIGLL PUBG turnuvası ile başlıyor. 4 haftalık bir süreci kapsayacak turnuva boyunca takım arkadaşların ile birlikte üniversitenin adını gururla temsil edebilir, bunun yanında birbirinden güzel ödüllerin de sahibi olabilirsin.

19 Ağustos saat 16:00’da kayıtları başlayacak olan turnuva için son kayıt tarihi 30 Ağustos saat 23:59. Kayıtlar tamamlandıktan sonra ise turnuvanın başlayacağı 9 Eylül haftası için bir geri sayım başlayacak. 4 hafta sürecek turnuvada her hafta 2 gün maç oynanacak ve bu maç günleri 3 maçı kapsayacak. 4 haftalık turnuva süresince en çok puana sahip olan takımlar da ödüllerin sahibi olacak.

Ödül demişken belirtmeden geçmeyelim, ödül havuzu dudak uçuklatacak cinsten. Birinci takım €1.200, ikinci takım €850, üçüncü takım €500 ve dördüncü olan takım ise €300 para ödülünün sahibi olacaklar.

UNIGLL

Katılım Şartları Neler?

Öncelikle 4 kişiden oluşan bir takıma ihtiyacınız var. Takımdaki her oyuncu aynı üniversitenin üyesi olmak zorundalar. Yani sadece öğrenci değil, üniversitenin bir çalışanı ya da öğretim görevlisi de olmak bu şartı sağlamak için yeterli. Üniversite ile olan bağınızı kanıtlar nitelikte bir belge de ibraz etmek şartlar arasında.

Turnuvaya kayıt olmak için bu adresi ziyaret etmelisiniz. Üniversitenizin kısaltması ile başlayan bir takım ismi belirlemeniz kayıt için gerekli (YBU Elephants vb.). Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var, kayıtlar 19 Ağustos tarihinde başlıyor.

Bu adımdan sonra şu adreste yayınlanacak olan formu doldurarak üniversitenizle olan bağınızı kanıtlayan belgeleri ibraz etmeniz gerekmekte. Bu işlemi uygulamayan takımlar turnuvaya kabul edilmezler. Ayrıca turnuvaya katılım için Türkiye’deki bir üniversitenin mensubu olmanız gerekmekte. Aklınızdaki soru işaretleri ve kuralların tamamı için bu adrese gidebilirsiniz.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.