Ev / Listeler / Unutulmuş Mortal Kombat Karakterleri

Unutulmuş Mortal Kombat Karakterleri

Poster gg

Evet efendim bu listemizde unutulmuş Mortal Kombat karakterlerini derledik. Sadece birkaç oyunda bulunup son oyunlarda adı dahi geçmeyen karakterler yani. Bu karakterler hangileriymiş gelin birlikte bir göz atalım, sonra da sarılıp ağlarız. :/

Moloch

Moloch, tıpkı Goro ve Kintaro gibi dev karakterlerden birisi. Mavi vücudu, sarı gözleri, boynuzları ve elinde taşıdığı gülle ile oyunda kendine yer edinmişti. Bu sevimli karakteri bir anda çöp ettiler. Biliyorsunuz ki Warner Bros Mortal Kombat evreninde karakter öldürmeyi pek seviyor. Mortal Kombat X’de Quan Chi maçın başında rakibiyle konuşurken eline Moloch’ın kafasını taşıyor ve fırlatıyor. Yazık olmuş.

Jarek

Jarek aslında Mortal Kombat 4′de ortaya çıkıp Kano’nun yerini almıştır. Kendisi de Black Dragon çetesine üyedir. Tıpkı Kano gibi gözlerinden lazer atabiliyordu. Bakalım yeni oyunda Jarek’i görebilecek miyiz?

Hsu Hao

Yine bir Black Dragon üyesi daha. Görünüm itibari ile M.Bison’a benzettiğim bu karakterimiz ise göğsünde yer alan makine ile lazer fırlatabiliyor. Açık konuşayım bu karakter gerçekten boş. Moloch yerine bunu öldürseydiniz ya?

Meat

Meat, Mortal Kombat evreninin en çok hayrete düşüren karakterlerinden biri. Çünkü kendisi bir et. Evet baya baya kas var sadece. Bence bu karakter oyuna “çeşitlilik” olsun diye girdi ama neyse.  Mortal Kombat 4′de gizli karakterdi sonradan ana oyuna eklendi.

Kederli Karakterler…

Warner Bross, yine yapacağını yapmış. Neyse bize burada söz düşmez pek. Sonuçta kendi kararları. Fakat yeni oyunda bazı karakterler geri dönecek falan diyorlardı ya hadi bakalım. Bir listemizin daha sonuna geldik. Bu tarz listeler için sitemizi ve Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın. Esen kalın!

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.