Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Valve Gamescom 2018’e Katılacak!

Valve Gamescom 2018’e Katılacak!

Valorant names

Oyun dünyasının tartışmasız en başarılı isimlerinden olsa da son yıllarda oyunculara bir türlü istediklerini sunamayan Valve Gamescom 2018 fuarı ile tekrar sahalara dönmeye hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.
valve

Yoksa…

Valve cephesinden uzun zaman sonra ilk kez biz oyuncuları heyecanlandıran haberler var. Firma oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden olan Gamescom 2018 fuarına katılma kararı aldı. Bu kararın arkasında yatan neden henüz meçhul ancak elbette ki tahminler de yok değil.

Firmanın meşhur ”3” korkusu göz önünde bulundurulacak olursa herhangi bir serinin 3. oyununu duymamız şimdilik pek olası gözükmüyor. Ancak zayıf da olsa Left 4 Dead 3 için bir miktar umut besliyoruz. Uzun süredir hakkında dedikodular dönen oyun belki de bu fuarda ilk kez duyurulabilir. Ne derler bilirsiniz, sonuçta ateş olmayan yerden duman çıkmaz değil mi?

Peki Ya Yeni Bir Oyun Görecek Miyiz?

Bildiğiniz gibi Valve üzerinde çalıştığı ve oyuncular arasında Dota 2‘nin kart oyunu olarak tanımlanan Artifact isimli oyunla meşgul. Fuarda muhtemelen bu oyunla ilgili gelişmeleri göreceğiz. Bunun yanı sıra Valve‘ın geçtiğimiz günlerde bünyesine kattığı Campo Santo stüdyo cephesinden de yeni gelişmeler duymamız olası. Campo Santo, bildiğiniz gibi Firewatch adlı yapım ile başarılı bir işe imza atmıştı. Bu başarıları sayesinde de Valve gibi bir firmanın dikkatini çekmeleri haliyle pek de zor olmadı.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.