Ev / Haberler / Valve’ın Yeni Oyunu Çıkış Yaptı
Poster gg

Valve’ın Yeni Oyunu Çıkış Yaptı

Valve’ın duyurduğu andan itibaren iyisiyle, kötüsüyle (Daha çok kötüsüyle) çok konuşulan oyunu Artifact çıkış yaptı.

Hatırlıyor musunuz? Daha geçenlerde ücretli bir kart oyunu istediğimize dair bir yazı yazmış, kart oyunu severlerin bu konudaki isteğini dillendirmeye çalışmıştım. O yazıdan  hemen sonra da bir süredir aklımdan çıkmış olan Artifact’ın Steam’de yayınlandığını gördüm, haberi sizlerle paylaşmak istedim.

Artifact’ın Eksikleri

Dota severler bana kızmaz umarım ama Artifact o yazıda bahsettiğimiz kart oyunu değil. Gerçekten değil. Gerek 110 TL ücretiyle, gerekse tek platform için çıkmış olmasıyla o kafamızdaki beklentiyi karşılamaktan uzaklaşıyor. Güzel bir indirimle, IOS ve Android platformlara da gelmesiyle, gayet oynanabilir bir hale gelebilir mi? Neden olmasın.

Gerçi şu sıralar oyunun Steam sayfasındaki incelemeler de epey kötü gözüküyor fakat Valve’ın bu işi bu şekilde bırakacağını da pek sanmam. Yaptıkları işin arkasında durarak, eksiklerini tamamlamaya çalışacaklardır. Yine de ben bu kart oyunlarına olan düşkünlüğüme yenilir, oyunu alıp oynayacak olursam, siz de daha detaylı bir inceleme okumuş olursunuz.

Oyunun Steam sayfasına bakmayı unutmayın, henüz incelemeleri de pek az zaten.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.